KONST / Litografier / Litografi 12645259
nr 1264 5259
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Litografi, "Sänghund". Signerad, numrerad 18/40. Motivet: 34x47 cm
Utrop:
400 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:58:36
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl